menu>
MOSIR Kościan
szukaj
Deklaracja dostępności BIP


Kursy nurkowania

Zapraszamy na szkolenia w międzynarodowej federacji nurkowej PADI, która oferuje Kursy nurkowania od poziomu podstawowego po zaawansowane wraz z specjalizacjami nurkowymi.

Na basenie będziesz mógł wziąć udział w Programie Odkryj Nurkowanie (INTRO), celem tego programu jest pokazanie jak w praktyce wygląda nurkowanie w pełnym sprzęcie nurkowym. Zobaczysz jak to jest być pierwszy raz pod wodą, przekonasz się jak to jest oddychać z automatu oddechowego, posłuchać jak rozchodzi się dźwięk pod powierzchnią wody. Zobaczysz jakie to proste i sprawdzisz czy Ci się to podoba.

Jeśli podejmiesz decyzję TAK, że chciałbyś się zapisać na kurs nurkowy, to Podstawowy Kurs Nurkowy PADI Open Water Diver jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych szkoleń dla początkujących nurków na świecie. Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności związanych z nurkowaniem, a po jego ukończeniu otrzymujesz honorowany na całym świecie certyfikat PADI Open Water Diver uprawniający do nurkowania max. głębokości 18 metrów.
Kurs nurkowania w systemie PADI pozwoli Ci zapoznać się ze sprzętem nurkowym i jego obsługą oraz umożliwi w prosty, efektywny i bezpieczny sposób nauczenia się oraz późniejszego doskonalenia podstawowych umiejętności nurkowania. Założeniem kursu jest nie tylko nauka nurkowania, ale także sprawienie przyjemności jego uczestnikom, którzy zdobywają odpowiednią wiedzę, świetnie się przy tym bawiąc.

Zajęcie prowadzone są przez Centrum Nurkowe TIGER,
Instruktora Nurkowania oraz Ratownika Medycznego,
Tomasza Włodarczaka
https://cntiger.pl/

obiekty