12 czerwca 2024

.

Turniej w siatkówce plażowej 8.06.

10 czerwca 2024

W sobotę 8.06.24 r. odbył się Turniej w siatkówce plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Kościana W zawodach rozgrywanych na boiskach przy hali sportowej Łazienki wzięło udział 18 drużyn. Po zaciętej rywalizacji turniej wygrali: 1 miejsce - AK 47 - Piotr Kubicki, Piotr Mikolajczak 2 miejsce - Granowo - Arkadiusz Kaczor, Szymon Styczynski 3 miejsce - UKS Kusy Dolsk I - Karol Grzeskowiak, Marcin Slawek Tuż za podium uplasowali sie: Trailer Park Boys - Marek Marzec, Michal

Regaty kajakowe - 13.06.2024 r.

W czwartek 13 czerwca 2024 r. o godz. 10.00 odbędą się Regaty kajakowe o Puchar przechodni Burmistrza Miasta Kościana. Rywalizować będą miedzy sobą drużyny uczniów kościańskich szkół średnich: I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie i

Parking nieczynny ważne!

07 czerwca 2024

UWAGA !   W dniach 14.06. – 16.06. parking przy pływalni będzie nieczynny.

.

Boże Ciało - nieczynne!

27 maja 2024

.

Od poniedziałku 27 maja ruszą zapisy na wakacyjny kurs nauki pływania  Zapisy tylko w biurze pływalni lub pod nr. tel. 65/512-04-77 od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.

Dzień Matki - 2024 r.

20 maja 2024

Już w niedzielę DZIEŃ MAMY - z tej okazji każda mama, która tego dnia przyjdzie na basen lub wieżę ciśnień ze swoimi dziećmi będzie mogła zakupić bilet wstępu w promocyjnej cenie